• Spółka

Zarząd

       
           

Paweł Waszak

Prezes zarządu

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży gier wideo, zdobyte podczas pracy nad projektami dla takich firm jak Vivid Games i CI Games. Brał udział w tworzeniu ponad 20 tytułów wydanych na PC i konsole, co pozwoliło mu zdobyć wszechstronną wiedzę na każdym etapie produkcji gier. Oprócz pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Dark Point Games, pełni również rolę Lead Game Designera, kierując zespołem odpowiedzialnym za projektowanie gier.

Daniel Mira

Członek zarządu

Absolwent Politechniki Gdańskiej z tytułem magistra informatyki, posiadający 20 lat doświadczenia w branży gier wideo, zdobytego w firmach takich jak CI Games, Vivid Games oraz THQ Nordic. Jako członek zarządu i Lead Programmer, kieruje zespołami programistycznymi, wnosząc swoją wiedzę i doświadczenie do każdego projektu.

Wiesław Małek

Członek zarządu

Posiadając 20-letnie doświadczenie w branży gier wideo, zdobyte w firmach takich jak CI Games i Vivid Games, specjalizuje się w tworzeniu postaci do gier, zarówno realistycznych, jak i stylizowanych. Obecnie, jako członek zarządu i Art Director, kieruje zespołem artystycznym, wykorzystując swoje umiejętności i wiedzę do podnoszenia jakości i wprowadzania innowacji w projektach.

Marcin Kamiński

Członek zarządu

Od dwóch dekad związany z branżą gier wideo, zdobywając doświadczenie w firmach takich jak THQ Nordic i CI Games. Pracował przy ponad 25 projektach, w tym przy tworzeniu nowych gier, portowaniu istniejących produkcji oraz optymalizacji tytułów na nowe platformy sprzętowe. Obecnie pełni funkcję Chief Technology Officer i Senior AI Programmera w Dark Point Games, gdzie odpowiada za rozwój technologiczny oraz implementację zaawansowanych rozwiązań sztucznej inteligencji.

Kontakt