Odkrywając “Brightness”: Dark Point Games zaprasza na GPW Innovation Day

W dniach 9-10 kwietnia odbędzie się 17. edycja GPW Innovation Day. To dwudniowe spotkanie inwestorów z innowacyjnymi spółkami organizowane przez Giełdę Papierów Wartościowych i Dom Maklerski Navigator. Jednym z uczestników konferencji będzie toruńskie studio Dark Point Games S.A. specjalizujące się w tworzeniu ambitnych gier w segmencie premium indie, które aktualnie pracuje nad nowym autorskim tytułem “Brightness”.


Dark Point Games to studio złożone z weteranów branży gamedev, których głównym celem jest zaaranżowanie przestrzeni do tworzenia interesujących i wciągających światów, zapewniających graczom mnóstwo rozrywki. Spółka jest odpowiedzialna za stworzenie innowacyjnego systemu współpracy przeciwników w grach opartego na AI o nazwie GAIA (Group AI Action). Został on wykorzystany w pierwszej produkcji studia, “Achilles: Legends Untold”.


Prezentacja Dark Point Games zaplanowana jest na 10 kwietnia, na godzinę 14:00. W jej trakcie przedstawiciele spółki ujawnią inwestorom pierwsze informacje na temat nowej gry “Brightness”, opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z tworzeniem “Achilles: Legends Untold” oraz o enigmatycznym Projekcie “S” w uniwersum Legends Untold, nad którym spółka pracuje od początku roku.


Wydarzenie ma charakter online’owy, a udział w nim jest bezpłatny. By uczestniczyć w webinarze należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: https://navigatorcapital.clickmeeting.com/dark-point-games-gpw-innovation-day/register


Więcej szczegółów na temat GPW Innovation Day, w tym agenda wydarzenia, na oficjalnej stronie: https://gpwinnovationday.pl

Kontakt