• Informacje prasowe
  • Centrum prasowe

Achilles: Legends Untold zadebiutuje w pełnej wersji na PC i konsolach

Achilles: Legends Untold, gra toruńskiej spółki Dark Point Games S.A., opuszcza dzisiaj fazę wczesnego dostępu. Pełna wersja gry będzie dostępna od godz. 15:00 CEST na platformach Steam i Epic Games Store. Tytuł jednocześnie zadebiutuje na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Cena produkcji wynosi 24,99 USD na wszystkich platformach.

Achilles: Legends Untold to oryginalna gra akcji RPG z walką w stylu souls-like, pozwalająca graczom wcielić się w rolę Achillesa – jednego z najsłynniejszych wojowników w historii starożytnego świata. Oferuje ona nie tylko fascynującą fabułę, ale także rozwijanie różnorodnych umiejętności i możliwość wyboru własnego stylu walki. Świat gry zachęca do eksploracji, a system sztucznej inteligencji wrogów (GAIA) stawia graczy przed niezwykłymi wyzwaniami.

– Debiut Achilles: Legends Untold na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S to dla nas wyjątkowe i emocjonujące wydarzenie. To moment, na który czekaliśmy z niecierpliwością, ponieważ oznacza to, że jeszcze więcej graczy będzie miało szansę doświadczyć naszej gry. To dla nas ogromne osiągnięcie i dowód na ciężką pracę naszego zespołu – mówi Paweł Waszak, prezes Dark Point Games – Konsolowe premiery to zawsze wyzwanie, ale także ogromna szansa na dotarcie do nowej grupy odbiorców. Jesteśmy przekonani, że Achilles: Legends Untold znakomicie sprawdzi się na tych platformach, oferując niesamowite wrażenia płynące z rozgrywki, wciągającą fabułę oraz możliwość eksploracji wspaniałego świata mitologii greckiej.

W ostatniej sierpniowej aktualizacji gracze otrzymali dostęp do połowy zawartości, a pełna wersja gry przyniesie zwieńczenie historii Achillesa i dodatkowe ulepszenia, w tym ponad 20 godzin rozgrywki, fascynujące zadania oraz tryb New Game+.

– Achilles: Legends Untold to dla nas nie tylko projekt, ale również pasja i miłość do gier. Dzięki tej produkcji mogliśmy połączyć naszą fascynację mitologią grecką z dynamiczną rozgrywką oraz epicką historią Achillesa. Jesteśmy pewni, że gracze będą zachwyceni zwieńczeniem historii Achillesa oraz licznymi dodatkowymi ulepszeniami, które przynosi pełna wersja gry. Nie możemy doczekać się opinii i reakcji naszej społeczności oraz nowych graczy. To jest dla nas ogromne wyzwanie i jednocześnie ogromna nagroda za naszą pracę – dodaje Paweł Waszak.

Achilles: Legends Untold jest dostępny na Steam i Epic Games Store, PlayStation 5 i Xbox Series X|S w cenie 99,99 złotych lub 24,99 dolarów.

Kontakt