• Informacje prasowe
  • Centrum prasowe

Achilles: Legends Untold z nowym trailerem i wersją beta dla graczy

       
           

Już za 3 dni gracze z całego świata będą mogli zagrać w pierwszą grę autorstwa Dark Point Games – Achilles: Legends Untold. Otwarte beta testy rozpoczną się w czwartek 27 stycznia. Debiut produkcji w Steam Early Access planowany jest na Q2 2022. Jednocześnie spółka potwierdza swoje ambicje giełdowe i już niedługo zamierza być notowana na NewConnect

Podczas bety gracze będą mogli zobaczyć na własne oczy bitwę u bram Troi i – wcielając się w rolę Achillesa – stawić czoła Hektorowi, Parysowi oraz mitycznym bestiom. Bitwa jest zaledwie pierwszym rozdziałem tytułowych nieopowiedzianych legend greckiego bohatera. Aby wziąć udział w testach należy należy dołączyć do kanału Discord gry.

 W piątek Trailer Achilles: Legends Untold został zaprezentowany na portalu IGN. Zainteresowanie graczy (ponad 184 tys. wyświetleń) napawa nas optymizmem przed rozpoczynającymi się w tym tygodniu beta testami naszej produkcji – powiedział Paweł Waszak, prezes Dark Point Games, pełniący rolę lead designera gry.


Walka w Achilles: Legends Untold wprowadza unikalne izometryczne podejście do tradycyjnej rozgrywki znanej z gier takich jak Dark Souls czy Bloodborne. Kluczem do odniesienia sukcesu jest wyczucie czasu i unikanie ciosów przeciwników. Poza satysfakcjonującą walką tytuł posiada elementy action RPG i zarządzania zasobami. Gracz zbiera surowce, które może przekuć w śmiercionośną broń i wytrzymałe tarcze. O to, żeby Achilles: Legends Untold cały czas oferowało graczom wysoki poziom satysfakcji i wyzwania zadba stworzony przez Dark Point Games unikalny algorytm odpowiadający za AI przeciwników.

– Na potrzebę gry opracowaliśmy innowacyjny system GAIA, który odpowiada ​​za koordynację działań przeciwników – współpracują oni sobą w wiarygodny i dynamiczny sposób. Dzięki temu walki w Achilles: Legends Untold są wyjątkowo satysfakcjonujące, nawet po wielu godzinach rozgrywki – kończy prezes Dark Point Games.

Achilles: Legends Untold będzie dostępny w Steam Early Access w następnym kwartale. Dark Point Games jednocześnie stara się o debiut na rynku NewConnect.

LINK DO TRAILERA: https://www.youtube.com/watch?v=4v04rwcfuvc

***

Achilles: Legends Untold Steam Page

Official Website

Achilles on Twitter

Achilles on Facebook
Join the Discord

Kontakt